Legoland Discoveri Centre'de 2. Yetişkin gecesi

Düzenlenen Buluşmaların, Projelerin, Yarışmaların ve çeşitli duyuruların bulunduğu forum.
MMBDCD
Üye

Legoland Discoveri Centre'de 2. Yetişkin gecesi

Prş Eki 01, 2015 1:45 pm

Selam AFOL'lar

Sizlere 2. Yetişkin gecemizi hatırlatmak için yazıyorum. bildiğiniz üzere her ayın ilk çarşamba akşamı Sadece sizleri ağırlıyoruz. Baktık yeni bir ay gelmiş o zaman sizlere ihtiyacımız var. Bu sefer biraz daha farklı birşeyler yapmayı planladık. 19:30da başlayacak etkinliğimizin ilk yarım saati beraber Pizza Yiyeceğiz, legolarla ilgili Sohbet edeceğiz, minifigürlerimizi takas edebileceğiz. Bu yüzden hepinizden fazla yada değiştirmek istediğiniz minifigürleriniz varsa getirmenizi bizlerle ve diğer AFOL'larla takas etmenizi istiyorum.
Daha sonra yine çok değişik yarışmalarımız sizleri bekliyor olacak.

http://www.legolanddiscoverycentre.com/ ... 9191/.aspx

Eğlenceli ve LEGO dolu bir akşam için Sizleri bekliyorum
MMB Deniz Can Doğan

LEGO!

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Re: Legoland Discoveri Centre'de 2. Yetişkin gecesi

Prş Eki 01, 2015 10:20 pm

Merhaba,

Haftaya istanLUG için LEGO dolu bir hafta olacak. Önce 7sinde Yetişkin gecesine gelecek, sonra 11 Ekimde Topluluk Projemizi gerçekleştirerek, the LEGO Group'a kurulduğumuzu kanıtlayan belgeleri sunacağız. Heyecan dorukta, herkesi bu LEGo haftasında yanımızda olmaya çağırıyoruz.

Saygılar

Kullanıcı avatarı
Mengish
Üye

Cum Eki 02, 2015 10:33 am

Robinson yazdı:Merhaba,

Haftaya istanLUG için LEGO dolu bir hafta olacak. Önce 7sinde Yetişkin gecesine gelecek, sonra 11 Ekimde Topluluk Projemizi gerçekleştirerek, the LEGO Group'a kurulduğumuzu kanıtlayan belgeleri sunacağız. Heyecan dorukta, herkesi bu LEGo haftasında yanımızda olmaya çağırıyoruz.

Saygılar

Güzel gelişmeler bunlar. Kolay gelsin herkese.

Kullanıcı avatarı

Pzr Eki 04, 2015 12:40 am

Keyifli bir buluşma olacak eminim :standart: Katılacağım inşallah bir aksilik çıkmazsa.
Minifigür takasına da çok sevindim.

Yalnız şimdi fark ettim, etkinlik ücretli mi ?

MMBDCD
Üye

Sal Eki 06, 2015 5:11 pm

Miss. Barista yazdı:Keyifli bir buluşma olacak eminim :standart: Katılacağım inşallah bir aksilik çıkmazsa.
Minifigür takasına da çok sevindim.

Yalnız şimdi fark ettim, etkinlik ücretli mi ?

Evet Etkinliğimiz ücretli
çarşamba gecesi sinemaya gitmek gibi düşünün bunu beraber eğlenebileceğiniz vakit geçirebileceğiniz yarışabileceğiniz bir LEGO gecesi

Kullanıcı avatarı
Sinan
Kurucu Üye

Çrş Eki 07, 2015 12:31 am

Yarın akşam bende dahil bazı kurucu üyelerimiz Legoland Discovery Center'ın ikinci yetişkin gecesine katılacağız tekrardan hatırlatmakta fayda var pazar günkü buluşma öncesi mini bir tanışma olur ve aynı zamanda hep beraber eğlenceli zaman geçirirz.. Gelecek olanlarla Yarın akşam görüşmek üzere.

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Prş Eki 08, 2015 6:37 pm

Merhaba,

Dün gece çok güzel yarışmalar hazırlamıştı MMB'miz, kendisine çok teşekkürler. Ekstrem bir durum çıkmadıkça ben de her ay gitmeye çalışacağım. Hem topluluğumuzu temsil etmiş oluruz, belki yaşı büyük olduğu için çekinen insanlara aslında bir topluluğun var olduğunu gösterip motive edebiliriz.

Dön IstanLUG

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir