Legoland Discovery Centre 19 Şubat Cuma Yetişkin Gecesi

Düzenlenen Buluşmaların, Projelerin, Yarışmaların ve çeşitli duyuruların bulunduğu forum.
MMBDCD
Üye

Legoland Discovery Centre 19 Şubat Cuma Yetişkin Gecesi

Pzr Şub 07, 2016 7:00 pm

Tekrar Selam AFOLlar

Foruma uzun süredir bakamıyordum hatta bir önceki Yetişkin gecemizle ilgili konu açıp haber veremedim. Maalesef bilet satılmadığı için yetişkin gecemizi yapamadık. Bu sefer biraz daha farklı şeyler bizi bekliyor olacak 19 Şubat günü yapacağımız etkinlikte.

-19:30da Pizzave soft içecek ikramıyla gece başlıyor
-Defalarca kurtardığımız prenses yine Kaçırılmış :perplexed: . (Evinde tutamıyoruz hanım efendiyi)
-Minilandimizde Polisiye bir olayımız var beraber bu olayı çözmemiz gerekiyor.
-Biliyorsunuz Akademi ödülleri yaklaşıyor Gelmeden önce en sevdiğiniz Filmi tekrar izlemenizi öneriyorum.
-????

Bİletler
https://www.tixbox.com.tr/bilet-sec/367 ... tarih=4050

Ps: Yeni seri minifigurler çok yakında mağazamızda, sizde minifigürlerinizi getirmeyi unutmayın.

MMBDCD

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Re: Legoland Discovery Centre 19 Şubat Cuma Yetişkin Gecesi

Pzr Şub 07, 2016 8:16 pm

Merhaba Deniz,

Açıkçası ben artık katılmayı düşünmüyorum, çünkü bize başta yıllık üyelik kartlarımız ile yetişkin gecelerine katılabileceğimiz bilgisi verilmişti, ama son sefer gittiğimizde bu kartla girişin mümkün olmadığı söylendi.

Ben çocuğu olmayan, olacak kadar yaşlı olmayan, ama bir çocuk yaşında da olmayan LEGOseverim. Sadece bu gecelerde girebilmek için aldığım yıllık üyelik kartı artık sadece bana %10 indirim sağlayan bir karttan ibaret.

Bu konuda tutarsız davranışlar beni oldukça üzdü.

Saygılar

MMBDCD
Üye

Re: Legoland Discovery Centre 19 Şubat Cuma Yetişkin Gecesi

Prş Şub 18, 2016 7:36 pm

Robinson yazdı:Merhaba Deniz,

Açıkçası ben artık katılmayı düşünmüyorum, çünkü bize başta yıllık üyelik kartlarımız ile yetişkin gecelerine katılabileceğimiz bilgisi verilmişti, ama son sefer gittiğimizde bu kartla girişin mümkün olmadığı söylendi.

Ben çocuğu olmayan, olacak kadar yaşlı olmayan, ama bir çocuk yaşında da olmayan LEGOseverim. Sadece bu gecelerde girebilmek için aldığım yıllık üyelik kartı artık sadece bana %10 indirim sağlayan bir karttan ibaret.

Bu konuda tutarsız davranışlar beni oldukça üzdü.

Saygılar

Yıllık üyelik kart sahipleri için Kart sahiplerine özel 19 şubat Cuma günü için kapıda alımlar için 19 Liralık özel bir fiyat belirledik. Yıllık Üyeliklerinde bir avantajı olmalı tabi ki. Pizza ve Özel yarışmalarımızla farklı bir LEGOLAND Discovery Centre deneyimi yaşatmak istiyorum sizlere. Yarın için birde sürprizimiz var ama maalesef açıklıyamıyorum. LEGO Movie severleri özellikle bekliyorum.

Geri Dönüşünüz için Çok Teşekkürler

Dön IstanLUG

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir