IstanLUG 4. İstanbul Buluşması

Düzenlenen Buluşmaların, Projelerin, Yarışmaların ve çeşitli duyuruların bulunduğu forum.
Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye
 
Mesajlar: 1899
Kayıt: Çrş Nis 01, 2015 3:32 pm

IstanLUG 4. İstanbul Buluşması

Çrş Oca 08, 2020 11:47 am

Forumda ön planlaması yapılmadan bir nevi spontane olarak IstanLUG 4. İstanbul Buluşması gerçekleştirildi.
Geçmiş buluşmalardaki geniş kapsamlı, masa doldurmalı, sergi açmalı buluşmalardan farklı olarak ufak bir grup olarak Beşiktaş'da bir akşam yemeği tarzında gerçekleştirdiğimiz buluşmada keyifli zaman geçirdik.

Büyük zahmetlerle, kötüden öte hava koşullarına rağmen gelen arkadaşlara bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca hazırladığı yarışma soruları ile yarışma düzenleme görevini benim üzerimden alan Megamech arkadaşıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Resim

Her zaman olduğu gibi İstanLUG buluşma Katılım belgelerimizle beraber fotoğrafımızı çektirdik. Bu seferki katılım belgesi üzerinde son minifigür serisi olan DC Comics Minifigür serisi figürlerinin fligranı bulunuyor.

En kısa zamanda (1-2) ay içerisinde daha geniş çaplı bir buluşma ki bu buluşmada önümüdeki yarışma için yaptığımız tasarımları getireceğiz. Ardından yazın başında topluluk projesi sergileyeceğimiz daha da kapsamlı bir buluşma yapmayı düşünüyoruz.

Hem bu buluşmadan haberi olup gelen ve gelemeyen arkadaşları, hemde haber veremediğimiz ve aramıza yeni katılan arkadaşları bir sonraki buluşmalara bekliyoruz. Buluşmalar hakkında daha fazla bilgiyi şu başlıkta bulabilirsiniz:
viewtopic.php?f=14&t=175 Forumdaki bu bölümü takipte kalın.

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü
 
Mesajlar: 493
Kayıt: Pzt Haz 15, 2015 3:03 pm

Re: IstanLUG 4. İstanbul Buluşması

Çrş Oca 08, 2020 3:31 pm

Rica ederim. Çok keyifli bir buluşmaydı; gelen herkesede, gelmeye niyetlenip gerek hava koşullarından gerek başka sebeplerle gelemeyen herkese de teşekkür ederim. LUG'ımızın gelecek aktivitelerini planlamak adına çok verimli bir buluşmaydı. Bir sonraki buluşmada görüşmek üzere. Yarışma için yaptığınız tasarımları da getirmeyi unutmayın!

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye
 
Mesajlar: 312
Kayıt: Sal Mar 31, 2015 10:55 pm

Re: IstanLUG 4. İstanbul Buluşması

Çrş Oca 08, 2020 3:54 pm

Ölü toprağını atmak için çok iyi bir aktivite oldu. Hızlı şekilde projelere giriş yaparız artık.

Dön IstanLUG

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir