1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

71025 Collectible Minifigure Series - DC Super Heroes

Gönderilme zamanı: Çrş Şub 12, 2020 3:42 pm
gönderen Kaplan
Bu inceleme videomda LEGO 71025 DC Super Heroes Koleksiyon Minifigür Serisi figürlerini inceliyorum. Teker teker figürlerin parçalarını incelerken, paketeri mıncıklayarak bulmak konusunda tavsiyelerimi de paylaştım.


Re: 71025 Collectible Minifigure Series - DC Super Heroes

Gönderilme zamanı: Çrş Şub 12, 2020 9:24 pm
gönderen Megamech
Lisanslı MF serilerini pek sevmediğim bir gerçek ama bu gerçekten de şu ana kadarkilerin en kötüsü. Super Heroes setlerinde o kadar tekrara düştüler ki artık, şurada yapacakları 3-5 yeni karakteri yeni setlere yedirselerdi en azından bir yenilik olurdu. Geçen günkü inceleme videonda bahsettiğin gibi Spider-Man'in arabası, helikopter, motoru, robotu her sene çıkıyor. Olur da Spider-Man çıkmazsa Venom versiyonu çıkıyor. Evet Spider-Man DC evreninin bir parçası değil ama tekerrüre düşme durumu her iki super heroes teması için de geçerli. DC özelinde bakacak olursak batwing, batmobile örnek verilebilir. Mesela son sene 3 tane 80ler batmobili seti çıktı sizlerin de bildiği üzere.

Diyebileceğim o ki keşke lisanslı bir seride harcamasalardı bu senenin 3 slotundan birini, özellikle de DC'de.

Re: 71025 Collectible Minifigure Series - DC Super Heroes

Gönderilme zamanı: Prş Şub 13, 2020 8:33 am
gönderen Kaplan
Megamech yazdı:Lisanslı MF serilerini pek sevmediğim bir gerçek ama bu gerçekten de şu ana kadarkilerin en kötüsü. Super Heroes setlerinde o kadar tekrara düştüler ki artık, şurada yapacakları 3-5 yeni karakteri yeni setlere yedirselerdi en azından bir yenilik olurdu. Geçen günkü inceleme videonda bahsettiğin gibi Spider-Man'in arabası, helikopter, motoru, robotu her sene çıkıyor. Olur da Spider-Man çıkmazsa Venom versiyonu çıkıyor. Evet Spider-Man DC evreninin bir parçası değil ama tekerrüre düşme durumu her iki super heroes teması için de geçerli. DC özelinde bakacak olursak batwing, batmobile örnek verilebilir. Mesela son sene 3 tane 80ler batmobili seti çıktı sizlerin de bildiği üzere.

Diyebileceğim o ki keşke lisanslı bir seride harcamasalardı bu senenin 3 slotundan birini, özellikle de DC'de.


Tüm yorumlara katılıyorum. Bir de serideki karakterlerin yarısı nostaljik karakterler. LEGO'nun birincil müşteri kitlesi çocuklar ne bilin 60lar 70lerdeki çizgormanlardaki karakterleri. Yakında belli olur satışlardan tutup tutmadığı. Gerçi uygun fiyata superman, batman, joker, cyborg vs. O açıdan gene satılır diye de düşünüyorum.

Re: 71025 Collectible Minifigure Series - DC Super Heroes

Gönderilme zamanı: Cum Şub 14, 2020 3:13 am
gönderen Legolord
Çizgi romanları severim. Bayağıda bir toplamışlığım var. Ama Lego Super Heroes setleri hiçbir zaman çekmedi beni. bu figürler içinde aynı şey söz konusu. Normalde Batman Movie filminden beğendiğim 3-5 figürü almıştım ama bu seride istediğim bir figür bulamadım. Öte yandan Çizgi Roman olayı özellikle Amerika'da çok büyük. Bence bu seriler ile esas pazar orası ve bu seriyi beğenenler olmuştur.