Nostalji: Eski Kutular

LEGO hakkında herşeyi yazabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
TurkeyLegoFans
Yeni Üye

Re: Nostalji: Eski Kutular

Pzt Oca 25, 2016 4:34 pm

Ben henüz küçük olduğum için eski setlerden yok bende.Ama arkadaşımın babasının küçükken en eski setlerden bir lego arabası vardı.Çocukluğundan kalmış :thrilled: :standart: :standart:

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Cum Şub 19, 2016 2:39 am

Hatırladığım kadarıyla kutusunun ön kapağı açılan son setler Exo-force setleri onlarında kapağı kaldırınca içi görünmüyor sadece çizgiroman benzeri resimli hikaye çıkıyordu.

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Cum Şub 19, 2016 6:51 am

Kaplan yazdı:Hatırladığım kadarıyla kutusunun ön kapağı açılan son setler Exo-force setleri onlarında kapağı kaldırınca içi görünmüyor sadece çizgiroman benzeri resimli hikaye çıkıyordu.

Unimog gibi buyuk technic setlerin bazilarinda kapak kaldırma olayı vardi ama fonksiyonları göstermeye yönelikti, parçalar gozukmuyordu.

Bu arada benim hatırladığım cizgi romanların exoforceların kutusunun arkasında ve yapım kılavuzlarının sonunda olduğu.Kapak kaldırma bir tek 7709'da vardı sanki.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Cum Şub 19, 2016 9:13 am

Exo-Force serisisin kutuları Çizgi Roman tadında olduğu için ön resimlerini kesip saklamıştım. Bazı kutuları öyle yapıyorum artık. Poster gibi saklayacağım onları. Çocuklar musallat olmayacakları yaşa geldiklerinde odanın bir duvarını kaplayıp nostalji yapmayı düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Prş Şub 25, 2016 9:06 pm

Legolord yazdı:Exo-Force serisisin kutuları Çizgi Roman tadında olduğu için ön resimlerini kesip saklamıştım. Bazı kutuları öyle yapıyorum artık. Poster gibi saklayacağım onları. Çocuklar musallat olmayacakları yaşa geldiklerinde odanın bir duvarını kaplayıp nostalji yapmayı düşünüyorum.

Hocam çocuklar büyüyüne kadar kim bilir neler çıkacak :) beğenmiyor şimdiki çocuklar 80'ler 90'lar daki LEGO setlerini figürlerini.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Cum Şub 26, 2016 10:49 am

Mesele beğenmeleri değil maalesef, keşke beğenseler. Maksat asılı herşeyi indirmek, yapıştırılmışı çıkartmak, takılı olanı sökmek. En azından bizimkiler böyle. En az 8 yaşa kadar beklemek lazım sizin eşyalarınıza musallat olmamaları için. 3,5 yılım kaldı, sonra dükkan benim :D

Önceki
Dön LEGO

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir