75827 Ghostbusters Fire House Setini Seyrettim... Offff

LEGO hakkında herşeyi yazabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

75827 Ghostbusters Fire House Setini Seyrettim... Offff

Cmt Oca 09, 2016 10:27 am

Resmen seyrettim yani... Muhteşem bir set. TLG gene döktürmüş. İçi, dışı, figüreler... Uçuk! Almasan olmaz, alsaaan büyük risk. Brick Builder arakadaş hızlıca bir yapmış, video linki aşağıda. Zaten adam herşeyi yapmış, you tube'dan izemesi inanılmaz keyifli.

En başta kutunun içinden çıkanları incelerken yapım klavuzunu gösteriyor, kitap gibi. Daha önce hiç modüler setim olmadığı için bu kadar kalın bir klavuz olabileceği aklımdan bile geçmemişti. Yalnız yapım sırasında içerdeki detayları görünce gözlerim yaşardı. Çok çok güzel bir set. Brickset'te fiyatına 350$/€ demişler. Şimdi arabasını almışken, bu seti almamak olur mu? Öte yandan alsam açmaya kıyabilir miyim? İki tanede alamazsın :cry:. .

Kullanıcı avatarı

Re: 75827 Ghostbusters Fire House Setini Seyrettim... Offff

Cmt Oca 09, 2016 11:32 am

Ben yazın alacağım sanırım ama sürprizleri kaçırmamak için videosunu izlemedim :lego_laughing_2:

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Cmt Oca 09, 2016 12:39 pm

İyi fikir, izlenmemesi lazım, insanı alıp götürüyor zira...

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Cmt Oca 09, 2016 11:36 pm

Mükemmel Bir set zira fiyatı çok yüksek, bence arabaları binalarına göre daha alınabilir bir set.

Bu arada ilk mesajı videoyu gösterecek şekilde editledim abi müsadenle. Forumumuzda videoları direk gömme özelliğimiz var :)

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Pzr Oca 10, 2016 4:11 pm

Hahaha, bende tam içimden geçiriyordum "ben bunu nasıl başarmışım" diye, yardımın için teşekkürler.

Bu arada, set gerçekten pahalı. Ancak, içindeki detay ve lisansın bunun hakkını vereceğini düşünüyorum. Gerçi Türkiye'nin "güçlü" ekonomisi sayesinde dolar başını alıp gittikçe ve biz TL kazandıkça setler gittikçe daha ulaşılmaz olacak.

Dön LEGO

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir