Mutelif Araçlar-3

LEGO ile yaptığınız tasarımları bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Mutelif Araçlar-3

Pzr Şub 26, 2017 6:19 pm

Çalışmalar devam ediyor ve yavaş yavaş bazı stoklar tükenmeye başladı. Sonunda :peace:

Zamanın birinde ikici el aldığım bir kutu Lego'nun içinden 7256 numaralı, içinde Anakin'in savaş uçağı olan setin yarım yamalak parçaları çıkmıştı. Kokpit camı da bunların arasındaydı. Orijinal tasarım hoşuma gitmemişti ama farklı bir tasarım canlandırmakta zorlanıyordum. Neticede basite kaçmaya karar verdim ve sade bir model yaptım. Kalıcı olacağını düşünüyorum.

Resim

Yukardaki tasarımı üzerinde çalışırken elimdeki eğri-büğrü ve kanat parçalarını gözden geçiriyordum ve çok fazla sayıda tekne önü yapabileceğim parçalar gözüme çarptı. Çok basitçe ve kısa sürede bu botu yaptım.

Resim

Uzun zamandır Lunar Limo parçaları ile bir tasarım üzerinde çalışıyordum. Kaçıncı varyasyonu yaptığımı hatırlamıyorum bile. Geçenlerde fikir edinmek için brickset'i gezerken 2003 yılına ait Polis İstasyonundaki bir panzerin tasarımı hoşunma gitti. Önce bol tekerlekli bir uzay aracı yapmaya koyuldum, ama ortaya Lunar Limo'nun o güzel işlemeli parçalarının tamamını kullandığım ufak bir uçak çıktı.

Resim

Diğer resimler için, onaylandığında aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=568890

Dön Yaptıklarım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir