WIP: Ist-Tron Topluluk Projesi Tasarımlarım

LEGO ile yaptığınız tasarımları bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

WIP: Ist-Tron Topluluk Projesi Tasarımlarım

Pzr Şub 09, 2020 8:08 pm

Biri yeni diğeri eski olmak üzere iki uzay üssü ile katılmayı düşünüyorum. Siyahı bir süre önce yapmıştım ama yeterli uzay adamım yoktu. Megamech sayesinde edindiğim bolca klasik Blacktron minifigürü sayesinde üs canlandı resmen. Beyaz olanın parçalarıda 1987 yılında çıkan 6953 setinden. Zamanında pek beğenmediğim için parçalarını sağda solda kullanmıştım. Şimdi elimdeki parçaları bitirmek için iyi bir fırsat oldu bu.

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Re: Ist-Tron Topluluk Projesi Tasarımlarım

Pzr Şub 09, 2020 8:33 pm

Her zaman dedim yine diyorum: Lunar Limo ve Striking Venom'dan kaç farklı MOC çıkar herkese gösteriyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
ozcan
Üye

Pzr Şub 09, 2020 8:55 pm

İki tasarımda harika olmuş.Özellikle ilk tasarımdaki personel taşıyıcıyı ve büyük ışın silahını çok beğendim.Emeğine sağlık üstat.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Pzt Şub 10, 2020 7:33 am

Megamech yazdı:Her zaman dedim yine diyorum: Lunar Limo ve Striking Venom'dan kaç farklı MOC çıkar herkese gösteriyorsunuz.

Hahaha, mükemmel iki setti MOC yapanlar için. Ama bu son. Söz. Bu tasarımlar beni çok tatmin etti. Belki bir iki ince ayar yaparım, ama bozmayacağım.

ozcan yazdı:İki tasarımda harika olmuş.Özellikle ilk tasarımdaki personel taşıyıcıyı ve büyük ışın silahını çok beğendim.Emeğine sağlık üstat.

Bende Üssü yaparken Death Star'daki lazer silahını düşünmüştüm ama nedense yüksek hızlı iletişim anteni olarak düşündüm sonra.

TEORI
Üye

Pzt Şub 10, 2020 8:19 am

@Legolord yaptıklarınız bir zaman tüneli gibi. İnsanın izledikçe izleyesi geliyor. Hatta saatlerce oynayası. Üs çok güzel olacak.

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Pzt Şub 10, 2020 8:46 am

İşte uzay şehrine yakışacak çok güzel MOC'lar. Özellikle o krater detaylı baseplate harika bir parça tam yerinde kullanılmış.

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Re: WIP: Ist-Tron Topluluk Projesi Tasarımlarım

Cmt Şub 22, 2020 1:48 pm

Bir iki yeni tasarım üzerinde çalışıyorum. M-Tron spontane oldu, baktım kırmızı slope var boşta yapıştırdım. KOkpit camı neon değil ama çıkana kadar beklemeye gerek yok dedim. Üç tekerli motorda daha önce iki tekerliydi ama elimdeki son iki eski tip tekeri kullanmak maksadıyla böy le bir tasarım yapayı mdedim. Geriye üstü kaldı.

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Pzr Şub 23, 2020 12:28 am

M:Tronu sevdim tabiki ben de kendi M-Throne ordumda trans neon yerine koyu ve normal transparan renkleri kullandığım için garip gelmedi. Tabiki klasik look için neon sarı transparan doğrusu ama böyle de iyi olmuş bence.

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Sal Şub 25, 2020 7:08 pm

3 tekerlinin üstü de olduğunda enfes bişey çıkacak bence ortaya.

Dön Yaptıklarım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir