Merhabalar

Kendinizi tanıtın, topluluğumuzun parçası olun
Kullanıcı avatarı
Governor
Yeni Üye

Merhabalar

Sal Şub 11, 2020 11:45 am

Söze nasıl başlanır bilemiyorum ilk defa bir tanışma yazısı yazacağım :) adım Sencer Bursa’da yaşıyorum, resimlerini paylaşmadığım moclar yapıyorum :D aynı zamanda bir LEGO topluluğunun başkanıyım. Forumunuzda bir kaç gün önce Tron temalı şehir projesini görünce bireysel olarak üye olmaya karar verdim. Bu projeye ufak bir moc ile katılmak isterim.

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Re: Merhabalar

Sal Şub 11, 2020 12:00 pm

Governor yazdı:Söze nasıl başlanır bilemiyorum ilk defa bir tanışma yazısı yazacağım :) adım Sencer Bursa’da yaşıyorum, resimlerini paylaşmadığım moclar yapıyorum :D aynı zamanda bir LEGO topluluğunun başkanıyım. Forumunuzda bir kaç gün önce Tron temalı şehir projesini görünce bireysel olarak üye olmaya karar verdim. Bu projeye ufak bir moc ile katılmak isterim.

Sencer hoşgeldin. Buluşma başlığında da okumuşssundur, Haziran başı gibi olucak bir aksilik olmaz ise proje buluşması. Bekliyoruz mutlaka.

Proje için MOC planını ebat, lokasyon ve özelliklerini başlıkta paylaşırsan bende kroki ve listeye eklerim :) planlı olmak önemli

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Sal Şub 11, 2020 1:48 pm

Hoşgeldin Sencer

Kullanıcı avatarı
Governor
Yeni Üye

Sal Şub 11, 2020 8:15 pm

Kaplan yazdı:Proje için MOC planını ebat, lokasyon ve özelliklerini başlıkta paylaşırsan bende kroki ve listeye eklerim :) planlı olmak önemli

Megamech yazdı:Hoşgeldin Sencer

Muhtemelen 16x16 bir katılım olacak benimki, biraz tasarım ortaya çıkmaya başlayınca lokasyon ve özelliklerini de paylaşırım, hoş bulduk :)

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Çrş Şub 12, 2020 3:17 pm

Aramıza hoşgeldiniz. Şehirdeki tasarımınızı merak ediyorum.

TEORI
Üye

Prş Şub 13, 2020 10:28 am

Hoşgeldin sefa getirdin. :)

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir