Star Wars Büst Setleri

LEGO hakkında herşeyi yazabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Star Wars Büst Setleri

Pzr Mar 08, 2020 5:39 pm

Dün, 75276 Stormtrooper ve 75277 Boba Fett olmak üzere muhtemelen Star Wars teması dışında görmeyeceğimiz ama Brickheadz gibi uzunca bir süre devam edeceğini düşündüğüm iki set sızdırıldı.
Resim
AFOL'lar tarafından şu ana kadar çok beğenildiğini gördüğüm bu iki setten benim favorim, çoğunluğun aksine, Stormtrooper oldu. Belki de bunda Boba Fett'in aşırı overrated bir karakter olmasının payı var. Son yıllarda çıkan yeni wedgeplateler olmasa böyle bir girişimin bu denli beğenilmezdi gibi geliyor. Yorumu size bırakıyorum.
Resim
Resim
SSDC promosyonu olan Sith Trooper ve 20. yıla özel çıkan Darth Vader büstü zaten bir bakıma bunun işaretini vermeliydi aslında, tıpkı Brickheadz çıkarken olduğu gibi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Legolord
Üye

Re: Star Wars Büst Setleri

Pzr Mar 15, 2020 12:46 pm

Lego büst/heykel olayına eskiden beri alışamadım. Sevemiyorum bu yapıyı... Güzel görünüyorlar falan ama bilmiyorum, bana hitap etmiyor.

Kullanıcı avatarı
Dizman
Üye

Sal Mar 17, 2020 9:54 pm

Yok arkadaş Lego'dan heykel, büst, süs gibi şeyler bana göre değil.
Yapıp kenara koyacaksam niye Lego'dan olsun, zaten zevkli olan kısmı uğraşıp yapması. Sonra onu kendine göre düzenlemek veya komple başa birşey yapmak. Yoksa bak kılavuza yap onu koy köşeye. Eee nerde bunun eğlencesi, keyfi?

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Cmt Mar 21, 2020 9:28 am

Emin olamıyorum alıp almamak konusunda. Aslında koleksiyonunu yapmak istiyorum ama exclusive olarak çıkartılmış ve alamayacağım darth vader ve sith trooper olması isteğimi köreltiyor.

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Cmt Mar 21, 2020 4:09 pm

Pek özel parça varmış gibi durmuyor. Elindeki parçalarla yapamaz mısın?

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Prş Mar 26, 2020 8:19 am

Aslında exclusive olanlar tam da bu büstler gibi değil, yoksayabilirsin belki :D

Dön LEGO

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir