Merhabalar

Kendinizi tanıtın, topluluğumuzun parçası olun
KerimBuwizz2.0
Yeni Üye

Merhabalar

Sal Haz 09, 2020 5:01 pm

Herkese Merhaba,

İsmim Kerim Istanbul Kadıköy'de yaşıyorum 31 yaşındayım. Lego technic modellerini motorize etmekle ilgileniyorum. Bütün fonksiyonlarını motorize ediyorum. Yada madocca1977 rm8 garage sariel gibi tasarımcıların modellerini alıp geliştiriyorum. Bununla beraber lego batery box yerine geçen buwizz 2.0 cihazının sıkı bir takipçisi ve kullanıcısıyım. Kontrol ettiğim technic modelleri gamdepad üzerinden kontrol ediyorum.
Technic dışında ilgili alanlarım castle, western, pirates.
92 senesinden beri lego ile igileniyorum. Tekrardan başlamam 2015 senesinde technicle oldu Arada 15 senelik bir dark age var.

Sizlerle tanışmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Görüşmek dileğiyle.

Best Regards
Kerim Atay

Kullanıcı avatarı
Megamech
Yaptıklarım Moderatörü

Re: Merhabalar

Sal Haz 09, 2020 5:17 pm

Hoşgeldin Kerim, WhatsApp gruplarında paylaştığın MODlarını burada da görmek isteriz.

KerimBuwizz2.0
Yeni Üye

Çrş Haz 10, 2020 11:24 pm

Megamech yazdı:Hoşgeldin Kerim, WhatsApp gruplarında paylaştığın MODlarını burada da görmek isteriz.

Memnuniyetle . Detay videolar çekip paylaşacağım.

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Cmt Haz 20, 2020 7:58 am

Kerim Bey hoşgeldiniz öncelikler. Technicçilerin aramızda artması ayrıca hoşuma gidiyor.
Paylaşımcı ve katılımcı olmanız dileğiyle.

Şunu da eklemek istiyorum. Sosyal medyanın gelişiminden dolayımıdır bilmiyorum ama malesef diyelim sadece istanlug değil eurobricksde dahi mesaj/yorum sayıları çok olmuyor. Bu sizi etkilemesin tasarım/inceleme paylaştığınızda çünkü emin olun çok fazla kişi ziyaret edip bakıyor paylaşılanlara ama mesaj yazma kısmında bir azalma var internette forumlar özelinde.

Tekrardan hoş geldiniz.

Kullanıcı avatarı
Robinson
Kurucu Üye

Pzr Haz 21, 2020 6:27 pm

Merhaba Kerim,

Valla çocukluk arkadaşlarımdan birini tekrar görebilmek, tekrar bulabilmek çok hoş oldu. Hele ki LEGO hobisi etrafında bunun olması çok daha güzel.

Aramıza hoşgeldin. MOC, MOD ne varsa bekliyoruz artık buralara :)

Sevgiler Başar.

Kullanıcı avatarı
Kaplan
Kurucu Üye

Sal Haz 23, 2020 10:53 pm

Robinson yazdı:Merhaba Kerim,

Valla çocukluk arkadaşlarımdan birini tekrar görebilmek, tekrar bulabilmek çok hoş oldu. Hele ki LEGO hobisi etrafında bunun olması çok daha güzel.

Aramıza hoşgeldin. MOC, MOD ne varsa bekliyoruz artık buralara :)

Sevgiler Başar.

Ooo başarcım Kerim Bey'le tanışıyormusunuz? Dünya Küçük derler doğru valla. LEGO hobisi ortak noktamız oldu artık :)

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir