Yeni Lego Ideas Tasarımları Destek Bekliyor!

1906297-o_19ksq5f5310c41rm7rcg1uvu7tme-full

Lego Ideas eski adıyla Cuuoso oluşumu yoluna doludizgin devam ediyor.

9 tane lego hayranı tasarımı gerçeğe dönüştü. Ve 4 tane daha set TLG tarafından onaylandı, piyasaya çıkmayı bekliyor. Bunlardan biri de yakın zamanda haberini verdiğimiz TBBT seti.

1281040016997820998

Bundan sonra sizlerin desteğiyle çıkabilecek setlere bir bakış atalım.

https://ideas.lego.com/projects/102668

Willy Wonka’nın çikolata fabrikasının giriş kapısı/figürleri/teslimat arabasını içeren bir set önerisinde bulunulmuş.  Kapı tasarımı da figürlerde harikulade. Tasarım bugün yayınlandı ve desteğinizi bekliyor.

https://ideas.lego.com/projects/70260

Lothlorien tasarımı gerekli desteği sağlamaya çok yakın. LOTR serimizde Elf dostlarımızın mekanları TLG orjinal setlerinde biraz geri planda kaldı gibi. Bu tarz tasarımları isteyen bir AFOL kitlesi mevcut ama gerçeğe döner mi bilinmez.

https://ideas.lego.com/projects/93900

HMS Beagle tasarımı 1831-1836 arası C.Darwin’in de yer aldığı bir dizi araştırmacıyı figür olarak kullanan bir tasarım olmuş. Sadece gemi tasarımı olarak bile TLG hangi gemiyi çıkarsa satacağından bir sıkıntı yaşanmayacaktır muhtemelen ama Darwin ve ekibi ile ilgili hikayeyi de destekleyici bir set çıkar mı şüpheli. Aksi halde “ateist”lerin Lego ile ilgili de açıklama yapması gerekebilir :D.

https://ideas.lego.com/projects/86253

Particle Accelerator seti yeterli desteği sağlayabilirse gerçeğe dönüşebilecek setlerden biri. Cern’deki parçacık deneyi konusu güncelken, fonksyonel bir parçacık hızlandırıcı projesi oldukça hoş durmakta.

Kısa filmi de oldukça eğlenceli. Her ne kadar çarpışma sonunda Barry Allen’ın FLASH karakterine dönüşmesini içermese de beğeninizi kazanacak bir çalışma.

 

https://ideas.lego.com/projects/101885

Modular Train Station: Modular serisine eklenebilir bir set gibi gözükmekte. Gerekli desteği alıp inceleme sürecine alınacağını düşünebiliriz. Ancak gerçeğe döner mi kesin değil. Daha çok farklı temalardaki Ideas setleri satışa çıkıyor ama bu setle ilk defa Modular bina da Ideas adı altında çıkabilir.

https://ideas.lego.com/projects/102717

Arc de Triomphe: Son sıraya kendi favorim olan Arc de Triomphe’u sakladım. Bu anıtın nasıl olurda hala Lego Architecture serisinde yeri olmaz şaşırıyorum. 1 hafta içerisinde 1000den fazla destekçi toplayan tasarım değerlendirmeye alınması için gereken 10.000 sayısına ulaşmakta zorlanmayacak gibi.

 

Haberin altına yorumlarınızı eklemekten çekinmeyin. Daha çok beğendiniz tasarımlar varsa paylaşabilirsiniz.

Lego Ideas’a girip destek vermenin haricinde ileride kullanıcılarımızın tasarımlarını da orada görüp paylaşmayı umuyoruz.

 

 

legoz

düzenlenecek.

You may also like...

3 Responses

 1. ShadowMane diyor ki:

  Tabi ki de Lothlorien tasarımını desteklerim Orta Dünya fanı olarak 😀

 1. 3 Temmuz 2017

  camiseta del real madrid

  This is one awesome blog.Thanks Again.

 2. 31 Ekim 2018

  viagra canada http://cialisonli.com/

  Cheers. A lot of information.

Bir Cevap Yazın